Львівська обласна організація всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" заявляє, що заздрісники намагаються розпалити громадянську війну у середовищі партії. Про це йдеться у заяві ЛОО ВО "Батьківщина". ― повідомила "Прес-Тайм" прес-служба партійної організації.

"Стрімко зростаюче визнання партії ВО "Батьківщина", її лідера Юлії Тимошенко, яка чесно і безкомпромісно , на очах всього народу несе нелегкий тягар прем'єр - міністерських обов'язків , не дає спокою заздрісникам, тим, хто прагне знову на чужих спинах в’їхати у парламент 2006 року. Їхніми руками 22 червня ц.р. , у день, який 64 роки тому фашисти вибрали для свого кривавого маршу, було підготовлено спробу розпалити війну - громадянську війну у "Батьківщині". Під її знаменами купка провокаторів спробувала пікетувати Кабінет Міністрів України, щоб, мовляв , вказати Юлії Тимошенко на безчинства в партії", ― зазначається в заяві. В заяві також вказані особи, які на думку ЛОО ВО "Батьківщина", причетні до спроби пікетування КМУ.

"Річ в тому, що справжні партійці бачили як напередодні, боягузливо під покровом ночі вони вивозили зі Львова десяток юнаків і дівчат, які не знайшли в собі сили побороти звабу дармового подорожування у столицю. Їхніми провідниками були: скандально звільнений з армії та суджений Генріх Муравський, раніше виключені з рядів "Батьківщини" Юрій Мартинюк і , як, не прикро, член дружньої нам партії "Народний союз "Наша Україна" Ростислав Микула", ― йдеться у заяві. В заяві також зазначається, що дану акцію фінансували люди, які хочуть увійти до парламенту.

"Фінансували акцію так звані гаманці, які нині незграбно мечуться у пошуках прохідного місця до парламенту, що, на їхню думку , не лише допоможе зберегти, а й примножити їхній нечесний гріш",― вказано у заяві. Львівська обласна організація ВО "Батьківщина" запевняє, що докладе всіх зусиль для "очищення та згуртування своїх рядів, крізь які не мають права проникнути кар'єристи і пристосуванці, для яких ідеали "Батьківщини" - порожній звук".