Матч завершився з рахунком 2:1. «Синьо-жовті» вийшли уперед на 21-й хвилині після потужного удару Ярослава Ракицького, м'яч зрикошетив від Наоміті Уеда. Японці забили нам у роздягальню. На 44-й хвилині Томоакі Мокіно відзначився після подачі зі штрафного. Другий гол українці забили після замін Андрія Шевченка. Олександр Караваєв пробив низом після прострілу Євгена Коноплянки з флангу (69’). У кінцівці гри японці заробили дуже небезпечний штрафний – Андрій Пятов потягнув удар.

Трансляція товариського матчу нашої команди з Японією почалася із дрібного, але все-таки неприємного моменту. Уболівальники «жовто-синіх» під час виконання національного гімну нашої країни жодного разу не бачили підопічних Андрія Шевченка. Упродовж двох хвилин, поки на стадіоні в Льєжі звучали гімни України та Японії, оператор і режисер трансляції концентрувалися на форварді азіатської команди Генкі Харагучі. За словами коментатора каналу «Україна» Кирила Круторогова, це можна пояснити тим, що трансляцію з Бельгії організовула японська сторона.

До слова, для півзахисника збірної України Руслан Ротань цей був сотий матч за національну команду. 36-річний футболіст вийшов на заміну замість Олександра Зінченка на 78-й хвилині.