Вже з перших хвилин підопічні Олександра Косенка потрапили під потужний тиск господарів паркету. До пори до часу Євген Іваняк виручав українців, але на 6-й хвилині він не зміг відбити м'яч після потужного удару Серхіо Лосано. А всього через дві хвилини вже Адольфо після передачі Поли подвоїв перевагу збірної Іспанії. До перерви у нашої команди були непогані можливості вразити ворота іспанців, але Пако Седано відвів загрозу своїх володінь після ударів Білоцерківця і Кордоби, пише sport.ua.

У другому таймі збірна Іспанії продовжувала домінувати, але Іваняк раз за разом підчищав огріхи своїх партнерів. Після перерви у ворота господарів паркету вийшов Хесус Ерреро, і на 34-й хвилині Дмитро Сорокін міг його пробити, але програв дуель іспанського голкіперу.

За 4 хвилини до фінальної сирени Валенко почав грати п'ятим польовим, але в більшості наші хлопці діяли не кращим чином, що дозволило Айкарді протягом хвилини двічі відправити м'яч у порожні ворота.

6 січня збірні Іспанії та України проведуть другий матч, який відбудеться в Ферролі.

Іспанія - Україна - 4:0 (2:0)

Іспанія: Пако Седано (Хесус Ерреро, 21) - Фернандао, Хосе Руїс, Рівільос, Рауль Кампос - Айкарді, Серхіо Лосано, Алекс, Лоло, Пола, Адольфо, квінтеля, Андресіто

Україна: Іваняк - Д. Сорокін, Рогачов, Овсянніков, Білоцерківець - Валенко, Разуванов, Кордоба, Шамлі, Бондар.

Арбітри: Фернандо Гутьєррес Лумбрерас (Іспанія), Олег Іванов (Україна)

Голи: Серхіо Лосано, 6, Адольфо, 8, Айкарді, 39,39

Попередження: Хосе Руїс, 13.