Зараз до можливого повномасштабного вторгнення готують усі Збройні сили та силові структури України, а загалом треба готувати і державу та суспільство.

Про це «Вголосу» розповів екс-заступник голови Генштабу ЗСУ, генерал-лейтенант Ігор Романенко.

«Адже під виглядом проведення навчань «Кавказ-2020», запланованих на осінь,  Росія розробила план захоплення через Крим, – зазначив він. – Крім того на Сході та Півночі теж є загроза, адже росіяни ще минулого року завезли у Білорусь військову техніку. Відтак, Росія всіляко готується до війни, тим більше що Путін ще під час анексії Криму казав, що був готовий застосувати тактичну ядерну зброю».

Тим більше, за словами Романенка, правки до Конституції ухвалили і Путін царюватиме у Росії до кінця життя, тож він хоче ще реалізувати воєнно-політичний елемент.

«Путін здійснює перерозподіл світового впливу, бо вважає, що Росія програла третю, «холодну» світову війну, тому хоче влаштувати гібридну світову четверту – от і готується. Єдине, що його зупиняє, – це втрати, які може отримати Росія в результаті повномасштабного вторгнення», – резюмував він.

Більше читайте тут: «…А то Путін нападе». Чи справді Росія піде масштабною війною на Україну?».