Ексочільник Львівської ОДА, нардеп від “ЄС” Олег Синютка порадив голові Громадської ради при Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Геннадію Борісічеву брати зброю до рук і йти воювати, замість дестабілізувати Україну зісередини.

Про це Синютка сказав у прямому ефірі ток-шоу “Говорить ВЕЛИКИЙ Львів”.

“Приїхав представник “руского міра” і починає нам проповідувати. Я от слухаю цього пана і згадую розмову з молодиком з Криму. Коли я був головою ОДА, той зателефонував у приймальню і попросив допомоги. Я зустрівся з ним. Переді мною постав 30-річний здоровий молодий чоловік. Допоміг йому, звісно. Але перше запитання в мене було: чому ти не взяв в руки зброю і не почав захищати свій дім і свою родину, коли напали окупанти, а втік звідти? Таке запитання в мене до кожного молодого і здорового вихідця з окупованих територій. Та й Бог з тобою, дезертиром. Але якщо ти втік звідти, а тепер в органах влади вчиш за своїм прикладом інших людей, то це точно не та країна, яка потрібна українцям”, – зазначив Синютка.

Перед цим в ефірі ток-шоу Геннадій Борісічев зробив низку скандальних заяв щодо української мови в Україні і щодо війни на Донбасі, в якій нібито беруть участь майже самі українці.

Повний запис ефіру дивіться тут: