У день Вашого професійного свята хочеться сказати так багато теплих і лагідних слів на Вашу адресу. Ви - запорука нашого здоров'я, Ви - наші рятівники та порадники у найважчі хвилини життя! Навіть в нелегких умовах сьогодення, Ви намагаєтесь не знижувати якості медичної допомоги, розробляєте нові, ефективні засоби лікування й профілактики захворювань. Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою і необхідною. І кожен із нас усвідомлює: здоров’я суспільства залежить від Господа Бога та професійності, порядності і душевної доброти учнів Гіппократа.

У переддень свята висловлюю всім працівникам медичної галузі безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров’я і радість. Ваші талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення.

Дорогі медики!

Від усього серця вітаю Вас з професійним святом і бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою.

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю і нехай завжди поруч буде Господня любов та ласка! Низький уклін і Велике Спасибі!