В українському народі свято Трійці ще називають Зеленими святами. Це дуже давнє народне дохристиянське свято, яке знаменує закінчення весни і остаточний прихід літа. В основі Зелених свят тисячі років лежали культ рослинності і магія заклинання майбутнього урожаю.

Всі храми і домівки у ці дні прикрашені гілками берези, тополі, липи, всілякими квітами, що символізують оновлення душі, у церквах проходять святкові літургії. Різні народні обряди, що супроводжують святу Трійцю зеленими барвами, вказують на оновлення світу, розквіт життєвих сил, вселяють надію на краще майбутнє, примножують прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі.

Тож нехай це свято Святої Трійці надихає всіх Вас на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому.

Сердечно бажаю всім Вам, щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання на користь родині, та всій Україні. Нехай у всьому допомагає всесильний і всемилостивий Господь!