Львівська обласна організація Партії Зелених України закликала всіх своїх членів і мешканців Львівщини прийти на виборчі дільниці 26 грудня і віддати свій голос в підтримку Віктора Ющенка.
Зелені вважають, що зарано заспопоюватися і 26 грудня необхідно мобілізувати максимальну кількість голосів в підпримку Ющенка.
"Ми переконані у перемозі народного кандидата Віктора Ющенка. Проте, щоб ця перемога стала очевидною і закріпленою законом, як ніколи важливо, щоб виборці Львівщини проявили максимальну активність на виборах 26 грудня. Дехто із наших громадян, можливо, вже втомився від тривалої політичної боротьби, дехто вважає, що результати виборів вже відомі і його участь не є важливою.
З повною відповідальністю заявляємо, що сьогодні не час заспокоюватися. Кожний Ваш голос є на цих виборах безцінний і важливий", - йдеться у заяві.
ЛОО ПЗУ нагадує членам партії, що позиція партії щодо підтримки кандидатури Віктора Ющенка під час голосування 26 грудня залишається незмінною, а рішення Політичної Ради Партії Зелених України щодо цього є обов'язковим до виконання для всіх членів партії.