У президента України є три основні функції – захист Конституційних прав і свобод, зовнішнє представництво держави, національна безпека та оборона. Володимир Зеленський їх усі провалив.

Єдине, що може врятувати обличчя Зеленського, попри рейтинги, це перевибори президента, а потім і парламенту.

Про це в ефірі проєкту “Говорить Великий Львів” на телеканалі NTA заявив кіборг, народний депутат України від фракції “Голос” Андрій Шараскін.

Він підкреслив: у президента є три головні функції, із якими Зеленський не справився.

“Як гарант Конституції, прав і свобод, йому вже наплювати на Конституційний суд і права свобод людей, які без вини сиділи, продовжують сидіти, або захищали і можуть бути видворені зараз. Він через свій дорадчий орган випрішує і вершить долі”, – обурювався Шараскін.

Окрім того, Зеленський провалив дипломатичний фронт. Тоді як зовнішні відносини та зовнішнє представництво є однією з найважливіших функцій президента.

“Національна безпека і оборона – це окрема, дуже велика тема. Тому по всіх трьох пунктах у нас стоїть важливе питання. я очікую, що Володимир Зеленський подасть добровільно у відставку і таким чином почне новий політичний відлік”, – підкреслив Андрій Шараскін.