У вересні планується проведення інвестиційного форуму для відновлення Донецького регіону.

Про це сказав президент Володимир Зеленський 19 червня на зустрічі з членами наглядової ради "Ялтинської європейської стратегії", інформує сайт Глави Держави.

За інформацією АП, Зеленський зосередив увагу на необхідності відбудови інфраструктури Донбасу та наголосив, що у вересні планується проведення інвестиційного форуму для відновлення регіону.

Також було обговорено питання проведення у вересні 2019-го чергової 16-ї щорічної зустрічі "Ялтинської європейської стратегії".

"На жаль, поки що ця зустріч знову не відбудеться в Лівадійському палаці, але ми разом із вами сподіваємося на наше якомога швидше повернення до української Ялти", – заявив Зеленський.

За інформацією Адміністрації, на зустрічі 19 червня Глава Держави ознайомив представників YES із ключовими пріоритетами своєї діяльності, серед яких – встановлення миру в Україні, захист її суверенітету та відновлення територіальної цілісності, проведення системних реформ, посилення обороноздатності держави, забезпечення умов успішного розвитку країни.

Президент також розповів про результати офіційних візитів до Франції та Німеччини.

Як писав "Вголос", Володимир Зеленський вважає, що єдиним мирним шляхом для встановлення миру на Донбасі є посилення міжнародних санкцій проти країни-агресора.