Зеленський доручив пришвидшити завершення будівництва окружної дороги у Дніпрі та автошляху на Кривий Ріг.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Під час робочої поїздки до Дніпропетровської області президент України Володимир Зеленський ознайомився з перебігом ремонту ділянки автомобільної дороги Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь.

«Дуже багато років не вирішується це питання – йдеться про окружну і про дорогу на Кривий Ріг. Давайте завершимо ці два об’єкти, домовимося, що на Кривий Ріг і на Нікополь зробимо. Треба знайти гроші на ці дві дороги», – сказав Володимир Зеленський.

За словами в. о. голови Державного агентства автомобільних доріг України Славоміра Новака, потрібно два роки на завершення робіт на цих дорогах, зважаючи на спроможності будівельних компаній і фінансування.

Зі свого боку, заступник керівника Офісу президента Олексій Гончарук зауважив, що є інформація, що кожна область має людей, які впливають на те, хто виграє тендери та освоює кошти.

«Ми вам даємо ці прізвища, і можете звільнити цих людей. Звільнити й направити (інформацію. – ред.) у правоохоронні органи», – підкреслив президент, звертаючись до Славоміра Новака.

Зазначимо, що загальна протяжність ділянки дороги Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь, що ремонтується, – 35,9 км. Загальна кошторисна вартість – 1 101,2 млн грн. Виконання робіт було розпочато у травні 2017 року.

Як писав “Вголос”, президент України заявив про важливість аеропорту в місті Дніпро.