Президент України Володимир Зеленський зустрівся з міністрами закордонних справ Швеції Маргот Вальстрем і Польщі Яцеком Чапутовичем, які зараз перебувають в Україні.

Про це йдеться на сайті Президента.

Зеленський подякував за підтримку України з боку Польщі та Швеції в захисті суверенітету і територіальної цілісності й у питанні звільнення українських полонених.

«Спасибі за підтримку політики санкцій проти Росії і сподіваюся на продовження»– поки українські території не будуть повернуті повністю», – зазначив Президент.

Боротьба з корупцією, бідністю та економічною стагнацією, за його словами, є другим фронтом для України.

Зі свого боку, керівники зовнішньополітичних відомств Польщі та Швеції підтвердили послідовну підтримку зусиль України щодо захисту територіальної цілісності, повернення всіх українських полонених, незаконно захоплених РФ, а також у питаннях інтеграції України в Європейський Союз. Зеленський також зазначив, що для України критично важливо зберегти позитивні досягнення останніх років і прискорити виконання Угоди про асоціацію та інші системні зміни.

Президент України також запевнив європейських партнерів, що Україна продовжить рух у напрямі поглиблення інтеграції з ЄС і НАТО.

Додамо, що Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким затвердив новий склад Ради національної безпеки і оборони.