Відомий комік Володимир Зеленський, котрий нещодавно заявив про те, що йде у Президенти, має доволі високі шанси на виборах.

Про це у розмовній студії «Правди. Наживо» заявив координатор Антикорупційного форуму Львівщини Олексій Роговик.

Адже, за результатами соціологічних опитувань, той увійшов до трійки лідерів, серед котрих є діючий Президент України Петро Порошенко, а також Юлія Тимошенко. Відтак цього кандидата треба сприймати як цілком серйозного конкурента.

«Той темп, який він набрав і продовжує набирати, є свідченням того, що він має намір претендувати на виграш і на вихід у другий тур на президентських виборах. І соціологія дає йому високі шанси. Це, власне, тому, що всі втомилися від старих політиків, багато хто хотів би голосувати проти всіх, а тепер вони можуть голосувати за Зеленського, виражаючи своє невдоволення», — пояснив Олексій Роговик.

Втім, питання щодо цього кандидата, на думку координатора Антикорупційного форуму Львівщини, полягає у тому, наскільки він є проукраїнським, адже детального плану дій наразі не озвучено: «Ми знаємо, що Зеленський достатньо лояльний до східних областей, до того ж він є російськомовним, але вчить українську. Тому, якою насправді буде його політична програма, невідомо. Адже те, що було в серіалі «Слуга народу», і те, що він казав в інтерв’ю — дуже загальні речі».

Загалом же на участь у президентських виборах наразі зареєструвалися лише п’ятеро осіб, втім неофіційно таких кандидатів — понад 30. За словами Олексія Роговика, така кількість кандидатів — потенційно небезпечна: «Є багато технічних кандидатів, котрі будуть певним чином сприяти іншим, наприклад, переспрямовувати політичну рекламу на інших кандидатів. Це недобре».

Більше — у відео. Прямі ефіри «Правди. Наживо» дивіться щобудня о 19.00 на телеканалі НТА.