Володимир Зеленський відповів на петицію з вимогою відставки президента України. Глава держави адресував листа автору нашумілого електронного документа, який набрав понад 60 тисяч із 25 тисяч необхідних голосів. Про це повідомляє UA:Харків.

Автор петиції Максим Безрук отримав особистий лист від Володимира Зеленського на електронну пошту.

В офіційному зверненні, що прийшла з Банкової, сказано, що для відставки президента України в Конституції визначені конкретні умови - відставка, неможливість виконувати обов'язки за станом здоров'я, імпічмент і смерть.

Президент також  повідомив, що не може знехтувати волевиявленням 73 % виборців, які віддали за нього голоси 21 квітня.

Зеленський розповів, що він "втомлюється, але в цілому почуває себе непогано". А в майбутньому планує підтримувати свою фізичну форму, щоб успішно справлятись з обов'язками глави держави.

Наостанок президент запропонував Максиму Безруку вимагати у нардепів підтримати законопроект "Про особливу процедуру усунення президента з поста (імпічмент)", поданий ним до Верховної Ради 29 травня цього року.

Автор петиції також розповів журналістам про те, яку реакцію у нього викликало послання від президента.

"Я не очікував відставки, але розчарований, що у відповіді ні слова про врахування критики, зміну риторики чи кадрової політики", - прокоментував лист Безрук.

Додамо, що Зеленський зробив заяву про скасування депутатської недоторканності.