Володимир Зеленський заявив, що війну на Донбасі можна закінчити тільки за допомогою переговорів у "нормандському форматі".

Про це президент Володимир Зеленський заявив у коментарі «Сегодня».

«Без розмови не можна вирішити це питання. Без обговорення будь-яких умов не можна вирішити це питання. Без припинення вогню не можна вирішити це питання. Без зустрічей не можна вирішити це питання. Сидіти вдома або просто говорити, або завдяки засобам масової інформації, або завдяки особистій уяві, або просто в розмовах у ток-шоу – не можна вирішити це питання», — підкреслив президент.

Він зазначив, що зустріч глав країн «нормандського формату» відбудеться після розведення сил на трьох дільницях на Донбасі — Станиці Луганській, Золотому і Петровському.

«Коли ми говоримо, що Москва висуває умови, знаєте, дуже багато засобів масової інформації говорять про різні умови. Ми домовилися, що у нас повинна бути зустріч, коли ми узгодимо текст так званої формули Штайнмаєра і коли у нас буде розведення на трьох ділянках. На одній ділянці, ви знаєте, у Станиці Луганській, розведення пройшло. Зараз є підготовчі моменти до розведення в Петровському і Золотому. Там розведення не відбувається через порушення режиму тиші, але я думаю, що все обовʼязково відбудеться і наступним кроком буде зустріч у нормандському форматі», — повідомив Зеленський.

Президент також додав, що «нормандська четвірка» обговорить закон про особливий статус Донбасу.

Нагадаємо, що 21 жовтня президенти Франції і РФ Еммануель Макрон і Володимир Путін обговорили підготовку зустрічі нормандської четвірки.