Президент України Володимир Зеленський після року на посаді підтвердив, що не спроможний виграти війну проти РФ.

Про це в ефірі ток-шоу “Говорить Великий Львів” заявив командир 8-го добровольчого батальйону “Аратта” УДА Андрій Гергерт.

“Переглянув фільм, який він зняв про себе (до річниці президентства, – ред.), й побачив, що це — зло для України. Це велика трегедія в одному найважливішому — він програє Росії. У нього немає на порядку денному війни в тому вигляді, як ми її відчували, як ми нею жили і живемо досьогодні. В СБУ немає війни. Навіть у війську немає війни. Вони тільки думають, як “відмазати” олігархат, як заробити…Він слабкий, він з пієтетом говорить про Путіна, він має страх. І мене лякає те, що він є головнокомандувачем нашої країни, нашого війська. Це вирок для нього особисто, це може стати вироком для України, це проблема і я йому цього не пробачу”, – зазначив Гергерт.

За словами військового, Росія цілеспрямовано — 24 години на добу й 7 днів на тиждень безперервно працює на знищення України: “Так, у нас є проблеми всередині, ці корупціонери, ці безсовісні миші, які прогризають тіло країни, грабуюють її. З ними нам ще довго боротися. Але справжнім злом є РФ. Вони сплять і бачать, як нас знищити. І президент нашої країни поступається у війні з нею”.

“Ми перекопали кордон окопами, але запустили “рускіх” в українські телеефіри. Вони кожного дня в нас перед очима і монотонно проводять роботу зі знищення нашої країни. Зеленський програє в цьому, він слабкий, він не на своєму місці і він погано із цим закінчить”, – додав Андрій Гергерт.

Прямий ефір ток-шоу дивіться тут: