Новообраний Президент України Володимир Зеленський повинен показувати українцям, які завдання він ставить перед собою, що пропонує країні та як збирається цього досягати.

Про це у прямому ефірі ток-шоу “Говорить ВЕЛИКИЙ ЛЬВІВ” заявив міський голова міста Винники Володимир Квурт.

“Коли ми дискутуємо про дату інавгурації, складається враження, що сенсом боротьби за посаду Президента є винятково отримання булави. Ми почали розмову про парламентську кампанію і чуємо, ніби сенсом цієї боротьби так само є винятково потрапляння до Парламенту. У пересічного громадянина виникає запитання: а для чого вам, кандидатам, ця влада? Що ви пропонуєте для України?” – зазначив мер.

За словами Квурта, громадяни повинні ставити завдання політикам й вимагати чіткого пояснення: як вони збираються це реалізовувати.

“Скільки ми можемо котитися вниз? Сьогодні ВВП України вже у 5 разів менший за ВВП Польщі. Нам необхідні зміни, які дозволять наповнювати економіку України. Українці – модерна нація. Українці спроможні збудувати успішну країну. Тож давайте ставити перед політиками цілі й завдання, чого ми хочемо досягнути, які інструменти потрібні для того, щоб кожен з українців став успішним. Давайте боротися за вудку, а не просити риби. Ми досі стоїмо на колінах перед владою, перед Верховною Радою, Президентом і випрошуємо милість. Донині міські голови – це жебраки, які випрошують. Я хотів би почути, а що політики хочуть змінити. Я досі не почув від новообраного Президента, що він пропонує людям? Які завдання? Які цифри? Які показники він ставить перед державою і, головне, як збирається цього досягати? Нехай покаже це, а громадяни розберуться”, – сказав Володимир Квурт.

Повний випуск ток-шоу дивіться за посиланням.