Глава держави Володимир Зеленський провів ще одну зустріч в Омані. Про це інформує пресслужба президента.

У відомстві наголосили, що Зеленський поспілкувався з Абдулсаламом аль-Муршиді - виконавчим президентом генерального резервного фонду Оману.

"Під час зустрічі сторони обговорили торговельно-економічну та інвестиційну співпрацю України й Оману та констатували, що нинішній рівень двостороннього інвестиційного співробітництва не відповідає наявному потенціалу, зокрема у порівнянні з динамічним зростанням торговельних відносин, і погодилися з необхідністю його активізації", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, Зеленський наголосив на тому, що сьогодні Україна пропонує значні можливості для інвестування. Глава держави поінформував про умови та переваги ведення бізнесу в Україні для іноземних інвесторів, створення в нашій державі сприятливого ділового середовища, найпривабливіші сфери для інвестицій і закликав оманських партнерів взяти участь у проведенні великої приватизації в Україні.

"Оманська сторона висловила зацікавленість в активізації співпраці в інвестиційній сфері та прийняла запрошення Володимира Зеленського відвідати Україну для ознайомлення з перспективними проектами та напрямами співпраці", - додали в ОПУ.

Як писав "Вголос", Зеленський зустрівся з міністром Оману: про що говорили.

Напередодні спливли скандальні деталі щодо “зустрічі” Зеленського в Омані (фото).