Зеленський провів зустріч з мексиканським інвестором Пітером Фойо.

Про це повідомляється на офіційній сторінці президента України.

За словами гаранта України, співпраця з інвесторами, які готові вкладати в Україну кошти, є одним із пріоритетів для нього та його команди.

«Насамперед для нас пріоритет – це реальні інвестиції в Україну. Ми дуже відкриті. Ми готові захищати будь-яку чисту, справжню інвестицію в Україну», – сказав Глава Держави під час зустрічі з головним виконавчим директором Principal Standard Group Пітером Фойо та його партнером, віцепрезидентом компанії UTG Ігорем Мельником.

«Якщо у нас збігаються бажання та бачення, якщо це «білий», чесний бізнес – ми готові», – зазначив президент.

Глава Держави підкреслив, що вважає важливим будь-який інвестиційний проєкт, незалежно від того, на мільйон це інвестиція чи на мільярд. «Ми відкриті до всього, що створює новий бізнес в Україні та робочі місця для наших громадян», – зауважив Володимир Зеленський.

Президент наголосив, що готовий підтримати налагодження співпраці, якщо компанія Пітера Фойо може сприяти забезпеченню контрактами українських державних чи приватних підприємств, адже це – податки та робочі місця.

Учасники зустрічі обговорили можливості такої співпраці.

Зі свого боку, головний виконавчий директор Principal Standard Group подякував за зустріч і зауважив, що для нього велика честь бути сьогодні тут, оскільки його дружина – українка і він з родиною живе і в Мексиці, і в Україні. За словами Фойо, йому близька українська культура та українці.

Він також розповів, що його спеціалізація – це телефонія та телекомунікаційні послуги, що актуально в контексті розвитку в Україні мобільного зв’язку та підготовки до запуску 5G. Головний виконавчий директор Principal Standard Group підкреслив, що для нього є важливою позиція президента щодо побудови конструктивної співпраці на засадах відкритості.

Нагадаймо, заробітчани інвестують в Україну більше, ніж “офіційні” іноземні інвестори.