Президент України Володимир Зеленський підписав указ про затвердження складу Ради з питань розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу Мистецький арсенал.

Про це інформує пресслужба ОП.

До складу Ради потрапила і дружина президента Олена Зеленська.

Міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський очолив Раду.

Також у її складі, крім вищезгаданих осіб, заступниця гендиректора Національного художнього музею України Ольга Балашова, керівник державного управління справами Сергій Борзов, урядовий уповноважений з питань управління державним боргом Юрій Буца, виконавчий директор "Центру економічних стратегій" Гліб Вишлінський, журналіст і культуролог Вадим Карп'як, філософ і письменник Вахтанг Кебуладзе, віцепрем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба, нардеп і радник президента України Гео Лерос, експерт з музейної справи Зеновій Мазурик, голова правління "Українського центру розвитку музейної справи" Владислав Піоро, гендиректорка Мистецького арсеналу Олеся Островська-Люта, вчений-економіст Олександр Пасхавер, директор "Одеського художнього музею" Олександр Ройтбурд і гендиректорка Національного музею мистецтв ім. Богдана і Варвари Ханенків Катерина Чуєва.

Як писав "Вголос", “Цінуймо, щоб не було запізно”: дружина Президента Зеленська зворушливо звернулася до українців (фото).