Президент України заявив, що у Золотому ходять люди, котрі розказують місцевим про те, що “їх усіх розстріляють, бо Зеленський їх здав”.

Про це він сказав під час прес-марафону.

Зеленський пояснив, що силою ніхто не розганятиме ветеранів.

“З ветеранами потрібно розмовляти. Пояснювати свою позицію. Я вчора зустрічався з ветеранами. Я їм пояснив усе. 99%, з ким я зустрівся, мені кажуть, а чому ви нам не пояснюєте. Я їм кажу, ви хочете, щоб це була гра в покер? Щоб Росія усе знала? У мене є своя стратегія. У мене мають бути переваги, а повністю розказати усю свою стратегію я не можу”, – сказав Зеленський.

“Я поважаю ветеранів. Але вони озброєні. Це правильно? Що відбувається у Золотому? Там був збір, приїхали якісь люди. Я вірю, що це були не ветерани. Вони поговорили з людьми, показали їм папери з ДНР/ЛНР. Звідки у них ці документи? Коли туди приїхали наші люди, місцеві нам показали цих провокаторів, котрі казали, що “Зеленський усіх здав, тепер їх і розстріляють”, – наголосив президент.

Раніше повідомлялось, що Зеленський має намір відновити мовлення українських телеканалів на непідконтрольній Україні території Донбасу.