За словами gрезидента Володимира Зеленського, він багато в чому схожий на свого персонажа із серіалу «Слуга народу» Василя Голобородька, однак не їздить на роботу на велосипеді і має успішний бізнес.

Як пише «Українська правда», про це він заявив в інтерв'ю виданню Bild.

«Ми різні в тому, як ми прожили своє життя, але схожі в наших цінностях. Я хочу для українців усього, що я обіцяв як Слуга народу - зупинити корупцію, внести чесність і прозорість в українську політику, об'єднати країну, забезпечити мир і поліпшити життя простих людей. З цими цілями я так само щирий, як і Василь Голобородько», - відповів Зеленський.

«Але я не їжджу на велосипеді на роботу, особливо зараз, коли перебуваю в стані, коли це може бути небезпечно. Я пишаюся тим, що у мене був успішний бізнес у сфері креативної економіки, яку я люблю», - зазначив Зеленський.

За його словами, він, як справжній політик, співпрацюватиме з міжнародними партнерами України.

«Нашими невідкладним завданням зараз є розвиток хороших відносин нового уряду з МВФ, а також з Європейським Союзом і НАТО», - сказав Зеленський.

Він зазначив, що пріоритетами його команди наступні 5 років буде встановлення правопорядку, валютна лібералізація та приватизація, земельна реформа, податкове адміністрування і управління кризами, зниження адміністративного навантаження на бізнес і створення стимулів для малого і середнього бізнесу.

Як писав «Вголос», раніше  Зеленський розповів, що скаже Путіну під час їхньої першої зустрічі.