Президент Володимир Зеленський уважає, що знизити тарифи на комунальні послуги допоможе впровадження інновацій поновлюваних джерел енергії в Україні.

Таку заяву він зробив під час свого виступу на «iForum-2019» в Києві, передає «Обозреватель».

«Я вам скажу декілька тез. Ми хочемо низьких тарифів – треба менше бла-бла-бла про це — потрібно тягнутися до інновацій відновлюваної енергетики. Ми хочемо реальний екочистий і доступний транспорт — треба насамперед розширювати інфраструктуру. Взагалі-то зробити інфраструктуру для електромобілів і безпілотників», — сказав Президент.

Зеленський зазначив, що недавно Великобританія провела акцію «тиждень без вугілля», і це було унікальною подією вперше з 1882 року.

«Британці показують, що весь світ йде від вугілля. Що робимо ми? У них «Роттердам мінус», у нас «Роттердам плюс». Це абсолютно два різних світогляди. Звичайно, ми з вами не можемо все відразу змінити, але ми повинні змінюватися, інакше наша країна не має шансів», – переконаний він.

Також він додав, що потрібно застосовувати інновації в освітній сфері.

«Ви самі знаєте, що без інновацій немає конкуренції, а значить, немає робочих місць, податків, немає, вибачте, я повторюся, ось цього бла-бла-бла на якому стоїть держава», — підкреслив Зеленський.

Нагадаємо, що Президент Володимир Зеленський та його команда з 27 травня запускають онлайн-проект «Ліфт», який дасть змогу охочим презентувати свої ідеї з діджиталізації держави.

Додамо, Зеленський пояснив, чому хоче винести питання переговорів із Росією на референдум.