Сьогодні, 30 листопада, представники Кабміну та РНБО проведуть нараду, на якій вирішать, чи буде введено локдаун в Україні

Про це повідомляють на сайті Президента.

Під час традиційної селекторної наради Володимир Зеленський заявив, що необхідно чітко спрогнозувати подальшу ситуацію з коронавірусом в Україні. Це дасть змогу оцінити навантаження на медичну та економічну системи і прийняти рішення щодо запровадження жорсткого карантину. Зеленський запевнив, що держава розробила економічну програму допомоги і працює над поліпшеням системи охорони здоров'я. На його думку, як підприємці, так і інші громадяни мають бути готовими до локдауну.

Також під час наради стало відомо, що від понеділка почнуть закуповувати тести на антиген. Водночас очільник МОЗ Максим Степанов повідомив, що для українців створена спеціальна гаряча лінія міністерства, до якої можна звертатися у разі відсутності сімейного лікаря чи неможливості зустрітися з ним. Також є можливість виклику мобільної бригади. Голова Нацполіції Ігор Клименко заявив, що за порушення маскового режиму складено 8600 протоколів.

Рішення сьогоднішньої наради щодо локдауну повідомлять якнайшвидше

Читайте більше новин на нашому сайті: