У межах офіційного візиту до Туреччини президент України Володимир Зеленський взяв участь у роботі українсько-турецького бізнес-форуму у Стамбулі, де закликав інвестувати в Україну.

Про це зазначається на офіційній сторінці президента України.

Зазначається, що Глава Держави розповів представникам бізнесу про найближчі зміни, які планується втілити в життя у країні, та запросив їх приєднатися до реалізації проєктів, що сприятимуть економічному зростанню України.

«Пропоную вам угоду: ви інвестуєте в Україну, я захищаю ваші інвестиції, ми разом зростаємо», – звернувся Гарант України до підприємців і нагадав, що прийшов у владу з бізнесу.

За прогнозами Глави Держави, восени буде ухвалено закон про концесії, який дасть можливість державі безпечно працювати з приватним сектором та приватними компаніями.

«Будемо дуже раді бачити турецькі компанії як надійних партнерів у всіх наших проєктах. Заходьте зі своїм капіталом, своїм досвідом, своїми технологіями», – зазначив президент.

Нагадаємо, у Стамбулі, на Фанарі, розпочалася зустріч президента України Володимира Зеленського зі Вселенським Патріархом Варфоломієм.