Президент України Володимир Зеленський вимагає звільнити виконувача обов’язків Державної фіскальної служби України Олександра Власова через невиконання ним в повному обсязі їхньої попередньої домовленості щодо звільнення керівників чотирьох митниць в західних областях України.

Про це йдеться на сайті Президента.

“Ми з вами домовилися, що ви звільните митників, якщо він самі не напишуть заяви на звільнення. Після цього я побачив ваш пост у Фейсбуці, і дуже радів, що дійсно нормальна людина з’явився, і побачив, що ви їх звільнили. Але надані мені реальні документи,  які не співпадали з вашим постом в Фейсбуці. тобто ви людей відправили у відпустку”, – заявив Зеленський.

Власов повідомив, що митники звільнені, однак, як виявилося, він відправив їх у відпустку.

“Ви вважаєте, що я ідіот? Гаразд я, – ви нас усіх вважаєте ідіотами? Я хотів би, щоб ви особисто написали заяву на ваше звільнення. Не пішли у відпустку, а реально це зробили, якщо можна. Якщо ви не можете впоратися з людьми, які є відповідальністю за вашої вертикалі. Скажіть мені дату, щоб я це знав не з Фейсбуку, а з реальних документів”, – звернувся президент до Власова.

Сьогодні президент напише заяву Кабміну з вимогою звільнити Власова.

Як повідомляє “Вголос”, у Польщі Зеленського порівняли з Лукашенком.