Зміна голови Офісу президента навряд чи вплине на напрямок української політики. Це лише апаратні ігри, які президент Володимир Зеленський вже не контролює.

Про це заявив політолог Кирило Сазонов.

“Не думаю, що варто чекати якихось особливих змін на міжнародній арені. Це внутрішньо українське питання. Просто апаратні ігри, які Зеленський вже не контролює. І це явно не піде на користь рейтингу влади. Богдана, до речі, збиралися звільнити у березні, перед цим виливши на нього купу бруду. Але чомусь не дочекалися. Тепер можемо сміливо забувати його прізвище. Більше ми його не побачимо”, – зазначив експерт.

За словами політолога, після призначення Єрмака у владі слід очікувати змін.

“Єрмак досі відповідав за зовнішню політику і показав себе ефективним. Богдан відповідав за внутрішню – і, якщо зважати на рейтинги, все провалив. Надалі, думаю, варто чекати ще серйозних кадрових змін, адже Богдан відповідав за голів обласних адміністрацій”, – пояснив Сазонов.

“Щодо Коломойського – якщо послаблення впливу і є, то воно незначне. У нього вистачає своїх людей. Досі. І в Уряді, і у Верховній Раді”, – додав політолог.

Більше на цю тему читайте у статті – Андрій Єрмак: звідки взявся і чого чекати