Президент України Володимир Зеленський закликав релігійних лідерів України допомогти убезпечити громадян від поширення COVID-19.

Про це інформує пресслужба Офісу президента.

“Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з представниками Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій і закликав допомогти у протидії поширенню COVID-19”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, під час зустрічі Президент зазначив, що, за інформацією МОЗ, в нашій країні в останні тижні фіксується 5-6 тисяч нових випадків інфікування COVID-19 щодня та спостерігається тенденція до зростання захворюваності. Зокрема, найважче переносять хворобу літні люди – на цю категорію громадян припадає 80-85% від усіх летальних випадків унаслідок COVID-19.

Зазначається, що в низці регіонів країни завантаженість ліжок у лікарнях становить 70%, а в деяких населених пунктах – 100%.

«Ми можемо знизити кількість заражених і померлих, якщо зменшимо перебування громадян, особливо похилого віку, в місцях масового скупчення людей. Ідеться не лише про церкву, а й про будь-які приміщення та заходи», – наголосив Зеленський.

Президент зазначив, що держава не може щотижня збільшувати кількість ліжок і переводити медзаклади лише на лікування хворих з COVID-19.