Президент України Володимир Зеленський запропонував провести Чемпіонат світу з футболу серед молодіжних збірних в Україні. Цю пропозицію Глава Держави вніс під час зустрічі з президентом УЄФА Александром Чеферіним.

Про це в коментарі «УНН» розповів головний тренер молодіжної збірної (U-20) Олександр Петраков.

Андрій Павелко позитивно сприйняв таку ідею та повністю підтримав її. Також керівник УАФ пообіцяв, що робитиме усе, аби вона реалізувалася.

«Під час нашого нагородження президент Зеленський сказав, а чому б вам не замахнутися на Чемпіонат світу. Цю ідею повністю підтримав Андрій Павелко. Тому ми попросили підтримки у Чеферіна, щоб він нас підтримав, нашу заявку в майбутньому на проведення футбольного чемпіонату світу. Я думаю, що це буде все-таки по U-17, 24 збірні.

Коли це буде – не знаю, але він обіцяв підтримати нашу ініціативу. Він не має права голосу, УЄФА, але ФІФА має право голосу.

Для мене це було найбільш значущим моментом зустрічі з Чеферіним в УАФ. Я б дуже хотів, щоб ми провели цей чемпіонат», – розповів Петраков.

Нагадаємо, у червні підопічні Петракова стали чемпіонами світу, вперше в історії України.

Як писав «Вголос», у суботу, 24 серпня, молодіжна збірна України віком до 18 років перемогла на міжнародному футбольному турнірі в Чехії.