Президент Володимир Зеленський та його команда з 27 травня запускають онлайн-проект «Ліфт», який дасть змогу охочим презентувати свої ідеї з діджиталізації держави.

Про це Володимир Зеленський і його радник Михайло Федоров заявили на конференції з інтернет-технологій «iForum» у Києві, передає «Українська правда».

«Ми хочемо справді зробити країну у смартфоні. Уряд у смартфоні. Хлопці, пора це зробити. Без вас не впоратися», – сказав Зеленський.

«І впровадження чотирьох рівнів: інформація про державу – перший, комунікація з державою – другий, транзакції з державою – третій, залучення в управління державою – четвертий», – додав він.

За словами Зеленського, було б чудово дорогою на роботу мати можливість контролювати, які законопроекти подаються і як їх доповнити.

«Я, правда, мрію про нашу країну у смартфоні. І щоб ми були першими у світі», – заявив Президент.

Михайло Федоров продовжив: «Ми хочемо створити відкритий соціальний ліфт, коли людина без якихось прошарків уряду, депутатів, знайомих, мам, тат, сестер зможе потрапити в команду і реалізувати реальний проект».

«Ми знайшли системне рішення. Вже цього понеділка ми запускаємо проект «Ліфт», де кожна людина зможе залишити резюме про себе, відгукнутися на вакансію в нашій команді, розповісти ідеї та відправити готовий продукт», – заявив він.

Нагадаємо, що Зеленський публічно назвав Росію агресором.