Рейтинг президента Зеленського однозначно обвалиться. Вже сама його фраза «Я не дбаю про рейтинги» свідчить про те, що навіть він це знає.

Про це «Вголосу» розповів директор центру суспільно-інформаційних технологій «Форум» і політолог Валерій Димов.

«Спочатку Зеленський та його політсила вноситимуть у Раду законопроєкти, які демонструватимуть, що вони є новими політиками. Це такі законопроєкти, як законопроєкт про скасування депутатської недоторканності, про люстрацію тощо. Але при цьому треба буде вносити такі законопроєкти, які важливі для країни», – зазначив політолог.

Та додав: «До прикладу, у цьому році потрібно буде повернути МВФ борг у 12 млрд. Також питання агресії Росії не так просто розв’язати, бо це не від Києва, а від Москви залежить тощо. До речі, питання з тим же парадом на День Незалежності показує, що Зеленський не розуміє багатьох питань або не може їх вирішити без втрат рейтингу. Тому як символічні, так і реальні поразки обов’язково у Зеленського та його партії будуть».

Тим більше, за словами Валерія Димова, багато зі сказаного повернеться бумерангом. «Вже відомий американський термін «кульгава качка», який означає, що президент США протягом останніх пів року своєї каденції мало керує своїм апаратом, бо його прибічники вже орієнтуються на нових кандидатів. Так-от Зеленський популярною тезою про те, що «йде лише на один термін» зробив себе де-факто «кульгавою качкою» вже на початку своєї каденції. І це так чи інакше дасться взнаки, бо у політиці завжди присутній феномен «згадати все»», – резюмував експерт.

Більше читайте тут: «Якщо Зеленський не посадить «папєрєдніків», то стане «кульгавою качкою».