У четвер, 26 березня, президент України Володимир Зеленський перед позачерговим засіданням Ради зустрівся з очільниками парламентських фракцій "Слуга Народу", "Батьківщина", "Опозиційна платформа – За життя", "Голос" та "Європейська Солідарність", а також депутатських груп "За майбутнє" та "Довіра".

Про це повідомляє пресслужба ОП.

Під час зустрічі глава держави наголосив на важливості забезпечення присутності всіх депутатів на позачерговому засіданні, оскільки перед Україною нині стоять великі виклики, і парламент має допомогти їх подолати.

"Ви бачите, яка складна ситуація у світі та в Україні. Ми робимо чимало, щоб вберегти українців від коронавірусу. Але питання не лише в масках та медицині. Нам потрібно захистити економіку, ухвалити цілу низку ініціатив, щоб допомогти бізнесу, працівникам важливих підприємств, соціально незахищеним верствам населення. Я прошу, щоб депутати прийшли в суботу проголосувати запропоновані ініціативи. Це їхня відповідальність – допомогти українцям у такі нелегкі часи", – сказав президент.

Також Зеленський обговорив з нардепами можливий порядок денний і детальніше розповів про ініціативи зі збереження економіки та підтримки України. Він також поінформував про заходи, яких вживає держава для запобігання поширенню COVID-19.

Нагадаємо, що Зеленський зробив термінове звернення та заявив, що діятиме жорстко.