Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Президентом Литви Гітанасом Науседою у Варшаві в рамках участі у меморіальних заходах з нагоди 80-ї річниці початку Другої світової війни.

Про це йдеться на сайті президента.

“У Варшаві в рамках участі у меморіальних заходах з нагоди 80-ї річниці початку Другої світової війни Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Президентом Литви Гітанасом Науседою. Це відбулося у другий день офіційного візиту Глави Української держави до Польщі” – йдеться у повідомленні.

Президенти також обговорили економічну та інвестиційну співпрацю Литви і України та наголосили на необхідності її поглиблення.

Зеленський запевний Науседу, що Україна продовжуватиме реформи в рамках євроінтеграції.
«Ми обрали цей курс і далі робитимемо реформи. Ми зробимо їх не для Євросоюзу, а для себе. Однак вони збігаються з баченням ЄС», — заявив Зеленський.

Президенти України і Литви також обговорили активізацію співпраці у галузі альтернативної енергетики, проведення Міжнародної конференції з питань реформ в Україні, що відбудеться у 2020 році в Литві та питання мирного врегулювання конфлікту на Донбасі в рамках Нормандського формату.