Президент Володимир Зеленський звільнив 2 заступників голови Служби безпеки та 5 начальників обласних управлінь відомства.

Про це під час брифінгу повідомив заступник глави Адміністрації президента Руслан Рябошапка, передає “Українська правда”.

Заступників голови СБУ Олега Фролова і Владислава Косинського звільнили через те, що вони “причетні до багатьох протиправних діянь, зокрема, які вчинялися під час виборчої кампанії”.

“І це, насправді, для них тільки початок цього шляху, я маю на увазі звільнення, інші речі будуть здійснюватись у процесуальному порядку”, – зазначив Рябошапка.

В АП також кажуть, що звільнені керівники регіональних управлінь відзначилися негативно у справах, які пов’язані з контрабандаю.

Йдеться про керівника відомства в Одеській області Олександра Довженка, у Львівській області – Олександра Ткачука, у Вінницькій області – Олега Зозулю, у Закарпатській області – Володимира Пахнюка і в Чернівецькій області – Руслана Сторожука.

“Це ті регіони, де було зафіксовано багато явищ, пов’язаних із контрабандою”, – стверджує Рябошапка.

Нагадаємо, що 10 червня Володимир Зеленський підписав указ про звільнення Василя Бедрія з посади начальника управління Служби безпеки в Рівненській області.

Додамо, від партії Зеленського на вибори йде СБУшник Януковича.