У Львові на гарячому затримали заступницю одного із керівників відділу Львівської міської ради, котра вимагала хабар за прискорення оформлення реєстрації права власності на землю.

Про це повідомили у Нацполіції Львівської області.

Як встановили оперативники, заступник начальника одного з відділів Львівської міськради разом із посередником-адвокатом організували схему незаконного збагачення, отримуючи неправомірні вигоди за сприяння у державній реєстрації прав власності на нерухоме майно.

Зловмисників було викрито під час одержання чергового хабара у розмірі 300 доларів США та 2000 гривень за прискорення процедури оформлення земельної ділянки. Їх було затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Відкрите кримінальне провадження за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Як писав “Вголос”, відповідно до українського законодавства, кожен учасник російсько-української війни має право на першочергове отримання земельної ділянки. Проте міський голова Андрій Садовий на це неособливо зважає.