У турецькому місті Ізмір з-під завалів дістали 3-річну дівчинку — після землетрусу вона пролежала під уламками 65 годин.

Про це повідомляє Агентство з надзвичайних ситуацій країни (AFAD).

У відомстві розповіли, що рятувальники дістали з-під завалів 3-річну Еліф. Також в Ізмірі врятували 14-річну дівчину Іділь, яка пробула під завалами 58 годин.

За словами очільника AFAD, мати, двох сестер та брата дівчинки знайшли під уламками 31 жовтня, однак одна дитина померла в лікарні. Відео порятунку 3-річної Еліф.

А так рятували 14-річну Іділь, яка провела під уламками не набагато менше, ніж Еліф. 8-річна сестра дівчини не вижила.

Тим часом, як повідомляє агентство «Анадолу», кількість жертв землетрусу в Ізмірі зросла до 92.

Землетрус стався у Туреччині та Греції 30 жовтня, його епіцентр виник в Егейському морі на північний схід від грецького острова Самос. найбільше постраждало турецьке місто Ізмір, однак на острові Самос також повідомляли про дві жертви.

Туреччина перебуває на низці тектонічних розломів, а тому землетруси трапляються там часто. У 1999 році внаслідок двох потужних землетрусів на північному заході країни загалом загинули 18 тисяч людей.

Як повідомлялося, кількість жертв потужного землетрусу в Туреччині збільшилася до 91 людини.

Загалом в результаті землетрусу поранення отримали 994 людини. 893 особи вже виписані із лікарень, а решту продовжують лікуватися у медзакладах.

Зазначається, що у постраждалий від землетрусу район було відправлено близько 3500 наметів. Близько 2000 з них були встановлені для людей, чиї будинки були зруйновані.