Депутати першого демократичного скликання, обрані виборцями у Перемишлянському районі, відмежовуються від дій своїх земляків, кандидатів в президенти Богдана Бойка та Романа Козака, яких вважають технічними кандидатами від влади, і просять їх знятися з виборчих перегонів.
„Вимагаємо від вас, добродії Бойко і Козак, ― перестаньте представляти Україну і українців, відмежуйтеся хоч би від Перемишлянщини, як це ми робимо стосовно вас цією заявою, вибачтеся перед всіма, хто вас бачив і чув, у тому числі і за те, що замість віддати свої марно вкладені у вибори мільйони на газифікацію, ремонт розбитих доріг, шкіл, фельдшерських пунктів у рідних Болотні та Під’яркові, віддали їх в "закрома родіни", ― зазначено у заяві, яку було прийнято зборами Бібрського осередку Асоціації депутатів першого демократичного скликання 10 жовтня.
„Сумарний рейтинг популярності земляків-кандидатів пп. Бойка й Козака не був більш, ніж в 50 разів нижчим від "прохідного балу"; за їх висуненням, фінансуванням, характером виборчої кампанії та очевидною метою не так явно визирали вуха політтехнологів діючої влади і "єдиного" від неї кандидата;коли б обидва так явно не ганьбили Україну, українців, національну ідею і борців за неї; якби нас, решту галичан, через вас тільки за те, що є вашими земляками не вважали блазнями, ксенофобами, провокаторами”, ― йдеться у заяві.
Автори заяви також просять кандидата в президенти Андрія Чорновола, щоб він „вивів з поміж прізвищ лжекандидатів, лжепатріотів, псевдополітиків у виборчому бюлетені батькове прізвище хоча б заради світлої пам'яті В'ячеслава Максимовича Чорновола. Це - в його силах і це його святий обов'язок”.