Як повідомив голова політради ВО «Батьківщини» та фракції цієї політичної сили Арсеній Яценюк, під зверненням підписались навіть позафракційні депутати. А от «регіонами» свої підписи не ставили.

«У підтримку цього клопотання ми зібрали підписи більше 170 народних депутатів України з тією метою, щоб президент Янукович прийняв рішення про підписання Угоди з ЄС і, відповідно, звільнення Юлії Тимошенко і надання їй можливості отримати медичну допомогу в Німеччині – саме те, що було передбачено попередніми домовленостями», – заявив Яценюк.

Це звернення депутати передадуть місії Кокса-Кваснєвського.

«Офіційне звернення народних депутатів України в підтримку заяви місії Європейського парламенту скеровується до президента України через президентів Кокса і Кваснєвського», – уточнив Яценюк.

Нагадаємо, 4 жовтня члени моніторингової місії Європейського парламенту Петр Кокс та Олександр Кваснєвський передали президенту України Віктору Януковичу клопотання про помилування Юлії Тимошенко. Також, в той день екс-прем’рка погодилась на пропозицію лікування у Німеччині.

Джерело: Кореспондент