Любителька футболу Сахар Ходаярі здійснила самогубство в Ірані біля місцевої прокуратури. 29-річна дівчина зробила це тому, що не потрапила на гру улюбленої команди “Естеґляль”.

Про це повідомляє Міжнародна федерація футболу у Twitter.

У березні 2019 року Ходаярі намагалася під виглядом чоловіка потрапити на гру за участю улюбленої команди “Естеґляль”. За це її затримала поліція. Дівчині загрожувало тюремне ув’язнення на пів року за похід на футбольний матч.

В знак протесту іранка облила себе легкозаймистою рідиною і підпалила. Отримавши 90% опіків тіла, вона померла в лікарні.


“Ми дізналися про дуже сумнi новини з Ірану і глибоко шкодуємо про цю трагедію. ФІФА висловлює свої співчуття родині та друзям Сахар. Ми повторюємо наші заклики до іранської влади забезпечити свободу і безпеку всім жінкам, які беруть участь в законній боротьбі за скасування заборони на доступ на стадіони жінкам”, – відреагували на трагедію в Міжнародній федерації футболу.

Як писав “Вголос”, близько 25 людей загинули через підпал бару членами однієї з банд у південно-східному мексиканському порту Коацакоалькос, штат Веракрус.