16 січня приблизно о 23 год. у центрі Тернополя, на бульварі Т.Шевченка у приміщенні колишнього готелю “Україна”, де орендують приміщення Тернопільська обласна організація СПУ, обласна організація партії “Батьківщина”, комерційні структури, “ виникла пожежа.

Про це повідомив кореспондент Прес-Тайм в Тернопільській області з посиланням на оперативного чергового обласного управління МНС.

“Я вважаю пожежу кримінальним злочином, пов’язаним із заволодінням у перспективі комунальної власності міста, тобто “прихватизації” приміщення “України” й спрямованим на часткову політичну та економічну дестабілізацію в місті”, - заявив 1-ий секретар Тернопільського обласної організації СПУ Василь Богачук.

В наслідок загоряння провалився і впав дах, через загрозу нових обвалів до будівлі нікого не пускають, отож важко з’ясувати масштаби збитків.

Зі слів В. Богачука, вогнем знищено документацію соцпартії, розміщену на електронних і комп’ютерних носіях, друковану передвиборну літературу, загалом роботу виборчого штабу паралізовано. Не змогли розпочату діяльність й комерційні структуру та різного роду організації, розміщені поруч.

На думку депутата, “перший час після пожежі будівля буде стояти пусткою, поки не закінчиться ажіотаж, а потім її тихенько викупить за “бросовими” цінами якийсь високопосадовець.

За попередніми даними, причиною загоряння стали електрогазозварювальні роботи, що проводились вдень у приміщенні.