У м. Перемишляни Львівської області поліцейські принизили дівчину-сироту, котру жорстоко зґвалтували.

Про це повідомили у прокуратурі Львівської області.

Золочівська місцева прокуратура встановила, що понад пів години 20 лютого цього року потерпіла з синцями на обличчі та опухлістю лівої кисті перебувала у приміщенні поліції. Проте, попри очевидні сліди побиття, правоохоронці не вжили жодних заходів для встановлення обставин події та реєстрації кримінального провадження. Лише після суспільного розголосу, на початку березня цього року такі відомості були внесені до ЄРДР.

З огляду на це, перемишлянські прокурори скерували на адресу керівництва Головного управління Нацполіції Львівщини лист з вимогою притягнути винуватців до дисциплінарної відповідальності та надалі не допускати подібних порушень.

Так, за результатами розгляду цього листа, 7 поліцейських Перемишлянського відділення поліції, зокрема, начальника та 6 офіцерів поліції, притягнуто до дисциплінарної відповідальності у вигляді догани та попередження про неповну службову відповідність.

Нагадаємо, у м. Перемишляни Львівської області працівниця місцевого кафе жорстоко познущалась із 18-річної сироти Віри Г. За попередніми даними, її викрала працівниця одного із кафе міста. Вона та ще кілька чоловіків зламали дівчині руки. Потім – Віру побили, облили майонезом та витерли ганчіркою, котрою миють підлогу. При цьому знайомі дівчини стверджують, що одна із працівників кафе продавала дівчину чоловікам за 70-100 грн, котрі її жорстоко гвалтували.