Після жартів «95-го кварталу» на концерті до дня міліції в правоохоронних органах триває службове розслідування – хто допустив номер з Януковичем і Ахметовим. Про це пише «Газета по-киевски».

Зокрема, за інформацією видання, після святкового концерту помічник міністра внутрішніх справ Валерій Мельник, відповідальний за підготовку концерту, написав заяву про відпустку, а на початку роки повинен подати рапорт про звільнення.

Чутки про звільнення Мельника підтвердив екс-міністр МВС Юрій Луценко в п’ятничному шоу «Свобода слова». «У нас вийшов «95-й квартал» з якимсь номером, де посміялися з Луценка – я дуже добре до цього ставлюся. Але посміялися так, що це не сподобалося прем’єр-міністрові. І того ж дня почали службове розслідування. Вони навіть сміху бояться. Ви розумієте, що це симптом неокучмізму. Для мене це дуже жорсткий симптом, тому що вже знайшли крайню людину, яка написала рапорт про звільнення », - розповів екс-міністр внутрішніх справ.

Пародія ж «95-го кварталу» полягала в тому, що Володимир Зеленський і Євген Кошовий виконали ролі Януковича і Ахметова. Дует під назвою «М’яко кажучи, не ангели» заспівав пісню, яку присвятили «м’яко кажучи, колишньому міністрові, грубо кажучи, внутрішніх справ»: «Юра, прощай, Юра, прости...». «Під час виступу Янукович заразливо сміявся разом з Цушком. Проте ж відразу після закінчення номера прем’єр вийшов із залу. З образою», - пише видання.

У свою чергу, учасник студії «Квартал 95» Володимир Зеленський, коментуючи ситуацію, відзначив: «Для мене це дуже дивно. Адже ми живемо не в Радянському Союзі, і для мене незрозуміла ця реакція». На питання, чи надалі «фільтруватимете» жарти, Зеленський відповів: «Мабуть, знаючи, до чого такі моменти призводять, думатимемо над таким запрошенням. Якщо від нашого гумору залежать долі людей, доведеться добре думати».

proUA