Українських політтехнолог Тарас Березовець пояснив пост у себе в соцмережах, в якому він пов’язав пожежу в соборі Нотр-Дам з недавнім візитом до Парижа кандидата в президенти Володимира Зеленського.

У себе в Facebook він написав, що висловлював свою суб’єктивну думку, але разом з тим визнав, що жарт був за межею.

“Але, відверто, чим він в принципі відрізняється від 90% жартів 95-го кварталу. Тим не менш, президент Франції і посол в Україні визнали можливим сісти за один стіл з людиною, яка є автором багатьох жартів, за які в Європі він давно б опинився без роботи”, – зазначив Березовець.

Він вибачився перед усіма, кого образив його пост.

“Щодо Паризького собору, його втрата є безумовною трагедією для світової культури, і я сумую про його втрату разом з усією французькою нацією. Я не мав наміру образити чиїсь почуття і приношу свої вибачення всім, кого образив мій невдалий жарт. Собор в моєму пості був всього лише невдалою метафорою і тому я видаляю свій неоднозначний жарт з минулого поста”, – додав Березовець.

Нагадаємо, що посол Франції в Україні Ізабель Дюмон розкритикувала політолога, наближеного до Адміністрації президента, Тараса Березовця за жарт про пожежу в Соборі паризької Богоматері.