«Ми хотіли перекрити швидкі відриви «Будівельника» – їх склад сприяє цьому. Друге завдання – грати з концентрацією на підборах, не давати їм атакуючих підбирань. У них найвища команда в лізі, вони домінують у цьому аспекті. У нас була хороша оцінка, гарне ставлення до гри. Звичайно, «Будівельник» мав проблеми у свіжості після важкої гри в Москві. Як сказав наш капітан, потрібно забути цей матч і повертатися до реальності. У нас є проблема на позиції основного плеймейкера – нам його просто не вистачає. У минулому сезоні у нас було два основних плеймейкери, зараз – нікого. Вітаю команди з хорошою грою. Бажаю удачі «Будівельнику» в Євролізі – вони представляють український баскетбол на серйозному рівні».


«Полюляк зіграв дуже добре, хоча це не його природна позиція. Це великий шанс для нього – зіграти проти чемпіона України, він випадає не щодня. У нього є талант і дані, щоб грати на вищому рівні. Йому потрібен досвід».

«Треба мати хорошого першого номера. Хотілося б мати його зараз! Президент клубу в курсі, але на ринку мало хороших перших номерів. Будемо шукати. Можливо, після такого я подумаю про те, щоб грати без перших номерів (сміється)».

Джерело: isport.ua