Як повідомив у коментарі власкору «Вголос» Ярослав Мосейчук, уповноважена особа ВО «Свобода» в окружній комісії, виборча комісія знехтувала постановою ЦВК від 23 березня 2012 року «Про форми подань щодо кандидатур до складу окружних та дільничних виборчих комісій з чергових виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року» та статтю 28 Закону України «Про вибори народних депутатів». 

«У зв’язку з цим ми не можемо стверджувати про об’єктивність процесу жеребування складу дільничних виборчих комісій і будемо звертатися до суду», – наголосив Ярослав Мосейчук. 

«Видовище «жеребкування» мало назвати фарсом. Це була сцена гріхопадіння дорослих і ніби вихованих, на вигляд інтелігентних людей. На початку засідання було виявлено порушення порядку подання кандидатур до складу ДВК від таких партій: «Русь єдина» , «Руська єдність», «Рускій блок», «Держава», «Зелена планета», «Союз анархістів», «Братство», «Єдина родина», «Центр» та від кандидата в депутати по 23-му мажоритарному округу Петра Хомича з Партії регіонів. 

У поданих документах були відсутні заяви від осіб на згоду бути членом ДВК, у деяких відсутні копії паспортів, в інших в поданні не було відомостей про їх місце проживання. Та незважаючи на вимогу членів ОВК від опозиції та їх представників в ОВК зняти ці політичні сили з жеребкування чи провести його пізніше, Маневицька окружна виборча комісія більшістю голосів прорегіональних членів ОВК приймає рішення (всупереч виборчому законодавству і фактично порушуючи його) допустити ці партії до участі в жеребкуванні. І саме ці політичні сили отримали прохідні номери в результаті жеребкування», - розповів депутат Камінь-Каширскої районної ради від ВО «Свобода» Богдан Козік.

ВО «Батьківщина» отримала 21 номер, ВО «Свобода» - 38-ий. Тобто, членів дільничних комісій від цих опозиційних партій у 23 виборчому окрузі не буде на жодній дільниці.