Як повідомили Вголосу у прес-службі Української Національної Консервативної партії, після початку засідання раптом з’ясувалося, що кандидатури певних членів ДВК дублюються в поданнях різних суб’єктів виборчого процесу (загалом виявлено 300 таких осіб від 14 суб’єктів подання).

Відповідно засідання ОВК та жеребкування було перенесено на 15.00.

«Цілком логічно виникає питання, чому ці неточності було виявлено саме сьогодні, адже комісія мала достатньо часу для опрацювання документів та перевірки кандидатур потенційних членів ДВК. Серед людей, що очікують біля окружної виборчої комісії початку жеребкування, поширюється думка, що насправді нині в комісії розпочався процес маніпуляції щодо проведення жеребкування для визначення членів ДВК. Оскільки, як відомом, більшість членів 117 ОВК так чи інакше представляють інтереси Партії регіонів, то у всіх неупереджених людей, які спостерігають за цим процесом, починає складатися думка, що провладна більшість в ОВК готує кандидатам від опозиції якийсь неприємний сюрприз», – йдеться у повідомленні.

У зв’язку із цим УНКП застерігає всіх членів 117 ОВК від навіть думки про спробу фальсифікації під час жеребкування складу ДВК.

«Як відомо, згідно з останніми соціологічними дослідженнями, 80% львів’ян вважають, що вибори будуть фальсифіковані, а отже влада вже себе дискредитувала. Вже майже 55% опитаних у разі фальсифікації виборів готові до активних акцій протесту. Тому кожен член ОВК повинен замислитися на тим, що може статися, якщо фальсифікація таки буде здійснена, а також чи зможуть вони уникнути народного гніву. Можна стверджувати, що владний режим кине їх напризволяще, і їм ніде буде сховатися від народної кари», – відзначаються в УНКП.