За вікнами Львівської облради жителі Бібрки вимагають закриття заводу "Полісинтез", де 19 квітня сталась аварія. Облдепів в залі майже немає: вони курять, читають газети, вирішують свої проблеми. П’ятак каже, що загрози екології немає. Тільки чомусь в живописному районі Бібрки (20 км від Львова) не має жодного будинку львівських чиновників.

Олійник толкнувши з трибуни полум’яну промову про воду Трускавця і перемогу Баден-Бадена, накульгуючи (досвідчені люди кажуть, що Олійнику заїхали в гульку під час футболу) направляється на флеш-інтерву, після якого збирає навколо себе море фанатів своєї творчості. В цей час Ганущин мобілою рішає всі дєла, усіх менів, хто до нього не підходить. Обіцяє потім усе відпрацювати.

Ганущин хоче і в майбутньому часі відвезе Олійника в невідомому напрямку, щоб згодом знову повернутись в зал засідань та проголосувати своєю карткою за підтримку рішення Бібрської міської та Перемишлянської районної рад про закриття заводу "Полісинтез".

Олійника дуже і дуже хвилює доля Бібрки, але оскільки Ганущин має відвезти його у невідомому векторі, наказує передати Пасці, щоб той проголосував його карткою за епохальне рішення. Це ж буде скандал, якщо Олійник не проголосує каже читачам пряма мова самого Олійника. А якщо, Паска не проголосує, продовжує це речення пряма мова Олійника, то получить (Паска) в чоло.

Облдеп Паска після ранкового спілкування з народом, благочестиво та смиренно жервоприносить своїм пальцем, акі Авраам Ісаака, голос Олійника в запашну жертву, приємну для Господа. Не перевелись ще раби господні на землі українській!

Паска не один такий хитромудрий, хто голосує чужими картками. Цю повальну тенденцію продовжують й інші депутати, які возсідають на 3-х кріслах одночасно та страждають голосувальною шизофренією.

От на яку депутатську фігню витрачаються бюджетні філки. Чи як каже перепрошуючи депутат Новоженець – капуста.