В Івано-Франківській області в лікарні у Калуші через кілька годин після огляду лікарів відійшла у вічність жінка. Тепер її донька у смерті 68-річної матері звинувачує медиків.

Про це інформує "Суспільне".

Розалія Магас чекала на огляд чотири години, навіть була змушена їхати на таксі в інше відділення. А потім у жінки обірвався легеневий тромб.

Трагедія сталася 20 травня. Донька каже: до цього мамі було погано: задуха, не спала вночі. Після огляду жінку відправили у реанімацію, сказали, що у неї пневмонія. Далі події розвивалися у Калуській лікарні.

"Маму почало трясти, губи стали синіми й обличчя посиніло. Пульмонолога і кардіолога не було", – розповіла донька Наталя.

Додала: знайшли реаніматолога Наталю Сьоміну, яка на прохання дати матері трохи кисню заявила, що він у неї більший, ніж той рівень, з яким беруть в реанімацію. Потім взагалі відправила до іншого лікаря, бо "це не її пацієнт". А у жінки була двостороння пневмонія.

У "швидкій" жінці відмовили. В одному з відділень вона почала непритомніти, синіти і не могла говорити. У реанімації не відчиняли.

"Маму перекладають на каталку і кажуть: "В оглядову". Я кричу: "Яка оглядова?!! Ви не бачите, що людина вмирає?!". Я в оглядовій кричала 15 хвилин. Не було жодного лікаря. Ніхто до мене не прийшов", – розповіла донька і додала, що її мати померла.

У лікарні мають провести розслідування. Кажуть, мабуть, стан жінки недооцінили.

Як писав "Вголос", Падають з ніг, лікуються за власний кошт: в одній з “коронавірусних” лікарень – катастрофа, медики на межі, плачуть.