60-літня Марі Жан П’єр (Marie Jean Pierre) відсудила 21,5 мільйона доларів у готелю, з якого її звільнили за те, що вона не могла працювати по неділях.

Присяжні дійшли висновку, що працедавець порушив її релігійні права. Про це повідомляє Голос Америки з посиланням на видання Miami Herald.

Жінка працювала в Conrad Miami Hotel посудомийкою з 2006 по 2016 рік. У готелі з самого початку знали, що П’єр не може працювати по неділях, бо залучена до місіонерської роботи. Але в 2015 році менеджер почав призначати її працювати по неділях, пише видання.

Спочатку співробітники мінялися з жінкою змінами, але в певний момент менеджер зажадав, щоб П’єр з’явилася на роботу в неділю. Коли вона відмовилася, її звільнили. У 2017 році жінка подала в суд на власника готелю, інформує Miami Herald.

У понеділок федеральне журі в Маямі ухвалило рішення про те, що готель зобов’язаний сплатити П’єр 36 тисяч доларів за втрачену заробітну плату, 500 тисяч доларів за емоційні страждання та 21 мільйон доларів штрафних збитків.