Судове засідання за позовом секретаря ЛОК СПУ Євгена Таліпова щодо дитячого майданчика по вул. Карпинця, 6 у Львові перенесено у зв'язку з тим, що на нього не з'явилась відповідач у цій справі пані Тимощук. Повідомив перший секретар ЛОК СПУ Євген Таліпов. Судовий розгляд перенесений на 7 червня.
"Ця жінка, пані Тимощук, мабуть не існує, от тому і не з'явилась", - зазначив Євген Таліпов.
В зв'язку з перенесенням сьогоднішнього засідання суду, соціалісти Львівщини прийняли звернення до Президента України, голови Верховної Ради та прем'єр-міністра, голови Львівської ОДА та голови Львівської міської ради, в якому вкотре запитують, чому на Львівщині "розпродаються, розкрадаються, роздержавлюються дитячі майданчики, дитячі спортивні площадки і дитячі садочки".
12 квітня львівське підприємство ТзОВ "Говар" зруйнувало дитячий майданчик, розбудований соціалістами у Львові на вул. Карпинця.
Співвласник ТзОВ "Говар" Орест Харачко планує на місці колишнього дитячого майданчика по вул. Карпинця, 6 у Львові збудувати житловий чотирьохповерховий будинок. Раніше львівські соціалісти разом з жителями району облаштували дитячий майданчик по вул. Карпінця, 6 у Львові.

Прес-тайм